Produkty

 • Oferta Festo zawiera m.in. napędy pneumatyczne, serwopneumatyczne systemy pozycjonowania, napędy elektromechaniczne,
  silniki i sterowniki, chwytaki, systemy handlingowe, technikę podciśnieniową, zawory i wyspy zaworowe, czujniki i systemy wizyjne,
  pneumatyczną technikę przyłączeniową, technikę połączeń elektrycznych, sterowniki i oprogramowanie, filtry Festo.

  Indeksy produktów i artykuły dotyczące Festo znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://proautomatic.pl/festo

  Festo to firma znana z nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów.
  Słynie z najwyższej jakości i produktywności w automatyzacji fabryk i procesów technologicznych. Działa aktywnie i przoduje również w dziedzinie programów szkoleń i edukacji w przemyśle.
  Festo posiada odpowiednie rozwiązania w wielu zastosowaniach przemysłowych.

 • Rury precyzyjne

  W Pro Automatic do wszystkich zleceń podchodzimy odważnie a zarazem rozważnie. Nasze decyzje opieramy na gdybaniu i ryzyku, lecz na niezwykle bogatej posiadanej przez nasz zespół wiedzy technicznej. Ciągle się rozwijamy i ciągle kształcimy po to, by pogłębiać posiadane przez nas kompetencje zawodowe. Inwestujemy w siebie, bo rozumiemy, że jest to równoznaczne z inwestowaniem w firmę i inwestowaniem w przyszłość. Dzięki takiemu podejściu staliśmy się prawdziwymi ekspertami, jeśli chodzi o pracę z maszynami. Doradzamy i sprzedajemy też rury

  precyzyjne bezszwowe

  , więcej na ten temat znajdziecie Państwo na stronie  ruryprecyzyjne.pl oraz www.rury-bezszwowe-24.pl

 • Rury Bezszwowe – Precyzyjne

  Posiadamy w ofercie rury bezszwowe i oferujemy Państwu usługi cięcia na dowolne odcinki. Nasz zespół metalurgów z dużym doświadczeniem, znający potrzeby klientów służy pomocą w kwestiach technicznych. Pocięte rury precyzyjne możemy Państwu przesłać kurierem, możliwy jest odbiór osobisty, a także dowóz naszym środkiem transportu do klienta. Rury precyzyjne które aktualnie posiadamy znajdziecie na stronie internetowej. Myślą przewodnią firmy jest zaopatrywanie naszych klientów o produkty najwyższej jakości i w możliwie najkrótszym czasie. Jesteśmy zorganizowani i pewni. Umożliwiamy cięcie rur precyzyjnych do określonych długości. Możliwa negocjacja cen. Poza rurami precyzyjnymi handlujemy także tulejkami stalowymi czyli – tulejki metalowe, stalowe, również gwarantujemy terminowość, a specjaliści pomogą w doborze tulei. Zapraszamy do zapytań.

 • Oferujemy pompy zamienniki i wkłady kompatybilne m.in. z: pompy Vickers, pompy Veljan, pompy Denison, które są bardzo trwałe i dobre jakościowo, cechują się wytrzymałością i nienaganną pracą, wytrzymują wiele lat i są to jedne z lepszych modeli na rynku. Pompa będzie pracować bardzo długo jeśli jej serwisowaniem zajmą się profesjonaliści, którzy wykorzystują odpowiednie wysokiej jakości części zamienne lub oryginały. Jedną z firm w której zaopatrzysz się w potrzebne części do pomp wielu producentów, jest nasza firma.<br>Dostarczamy wkłady do pomp dla zakładów produkcyjnych w kraju i zagranicy. Zaufało nam już wielu fabrykantów. Przy pomocy PRO AUTOMATIC dobierzesz idealnie pasujący wkład do pompy lub zamówisz nową. Zapraszamy do kontaktu.